Już od marca 2023 zapraszamy na nowy zabieg w Klinice Wierzowieccy – laserowe usuwanie owłosienia jednym z najlepszych i najszybszych laserów na świecie. Depilacja laserem diodowym jest obecnie jedyną trwałą metodą usuwania zbędnego owłosienia. Pacjenci często obawiają się, że włoski po pewnym czasie zaczną odrastać, dlatego po zabiegu depilacji laserowej pytają: jakie są efekty po latach, na ile starcza, jak długo się utrzymuje?
Laserowe usuwanie włosów jest procesem długotrwałym. Ze względu na to, że podczas zabiegu wiązka lasera oddziałuje jedynie na włosy w fazie wzrostu, dla osiągnięcia oczekiwanego rezultatu niezbędne będzie wykonanie całej serii. Po roku lub dwóch od zakończenia cyklu, może się okazać, że na skórze pojawią się jeszcze pojedyncze, słabe włoski, z którymi łatwo rozprawi się laser podczas jednej wizyty przypominającej. Warto jednak poświęcić czas na wykonywanie systematycznych zabiegów, bowiem efekty depilacji laserowej pozostaną z nami na zawsze.
Depilacja laserowa jest gwarancją trwałości i skuteczności. Kilka wizyt w gabinecie całkowicie wyeliminuje problem niechcianego owłosienia na wybranych przez nas obszarach skóry. Depilacja laserowa przynosi spektakularne rezultaty, jednak efekty po pierwszym zabiegu mogą trochę zaskoczyć. Przez pierwsze dwa tygodnie włosy mogą odrastać tak jak do tej pory, jednak w tym czasie pod skórą trwa kluczowy proces, po którym finalnie włoski zostaną wysunięte z mieszków włosowych. Cztery tygodnie później skóra będzie już gładka, choć nie na długo – to jest właśnie najlepszy czas na kolejny zabieg. Po każdej wizycie w gabinecie włosków będzie coraz mniej, aż znikną całkowicie.

Jesteśmy otwarci

Poniedziałek - piątek

7:00-21:00

Sobota

8:00-12:00

Tylko według wcześniej umówionej wizyty

Wybrane usługi także w Booksy:

Kontakt

Telefon

Rehabilitacja, trening, dietetyk:

609 767 939

Medycyna estetyczna, masaż, Kobido, vouchery podarunkowe:

507 568 066

Mail

klinikawierzowieccy@gmail.com

Adres

Toruńska 29

85-023 Bydgoszcz

(na przeciwko kinoteatru ADRIA)
Mamy duży, wygodny, bezpłatny parking 

Bądź na bieżąco - polub i obserwuj