FIZJOTERAPEUTA BYDGOSZCZ

FIZJOTERAPEUTA BYDGOSZCZ

Paula wierzowiecka

Paula wierzowiecka

Właściciel, fizjoterapeuta z Bydgoszczy, kosmetolog, specjalista medycyny bioestetycznej, osteopata estetyczny i stomatologiczny

Od 15 lat w branży beauty, doświadczenie zdobywała w jednej z najlepszych klinik w Polsce. Specjalizuje się w masażach, drenażach, stymulatorach tkankowych i laseroterapii. Ostatnio odbyte szkolenia pozwoliły jej uzyskać tytuł osteopaty estetycznego i stomatologicznego. Swoje terapie opiera na szczegółowej diagnostyce problemów skórnych oraz działaniu biostymulacyjnym poszczególnych metod na tkanki. Specjalizuje się w terapiach manualnych twarzy, a w szczególności w masażu Kobido, terapii face-modelingowej, terapii stawów skroniowo-żuchwowych, terapii na wdowi garb, terapiach modelujących sylwetkę, antycellulitowych i innych zabiegach leczniczych i odmładzających oraz rehabilitacyjnych. Jej doświadczenie, precyzja oraz indywidualny dobór metod leczenia pozwala uzyskać efekt już po pierwszym zabiegu.

Marcin Wierzowiecki

Marcin Wierzowiecki

Właściciel, fizjoterapeuta z Bydgoszczy

Cieszący się sympatią i zaufaniem fizjoterapeuta z 15 – letnim doświadczeniem. Specjalista rehabilitacji pourazowej, ortopedycznej, sportowej, terapeuta manualny. Łączy różne metody, szkoły, techniki, aby maksymalnie przyspieszyć powrót do formy. Swoje terapie opiera o szczegółową diagnostykę, aby precyzyjnie działać w przyczynę bólu. Wykonuje m.in. manipulacje, klawiterapię, suche igłowanie, masaż narzędziowy IASTM, masaże klasyczne, sportowe, zabiegi fizykalne, przeprowadza treningi medyczne. Jego terapie już od pierwszej wizyty przynoszą pacjentom ulgę. Jeśli cierpisz na bóle stawów, kręgosłupa, miałeś kontuzje, zależy ci na poprawie zdrowia, kondycji, mobilności, koordynacji, poprawie wyników sportowych to dobrze trafiłeś.

Martyna

Martyna

Masażystka

Marta

Marta

Fizjoterapeuta w Bydgoszczy

Asia

Asia

Położna pielęgniarka, certyfikowany doradca laktacyjny

Kasia

Kasia

Specjalista ds. obsługi pacjenta

Jesteśmy otwarci

Poniedziałek - piątek

7:00-21:00

Sobota

8:00-12:00

Tylko według wcześniej umówionej wizyty

Wybrane usługi także w Booksy:

Kontakt

Telefon

Rehabilitacja, trening, dietetyk:

609 767 939

Medycyna estetyczna, masaż, Kobido, vouchery podarunkowe:

507 568 066

Mail

klinikawierzowieccy@gmail.com

Adres

Toruńska 29

85-023 Bydgoszcz

(na przeciwko kinoteatru ADRIA)
Mamy duży, wygodny, bezpłatny parking 

Bądź na bieżąco - polub i obserwuj