Medyczna platforma laserowa

Do odmładzania, usuwania naczynek, przebarwień i leczenia trądziku

Medyczna

platforma

laserowa

Do odmładzania, usuwania naczynek, przebarwień i leczenia trądziku

Nadmierna ekspozycja na działanie promieni słonecznych jest przyczyną tzw. fotostarzenia.
Na twarzy, szyi, dekolcie, ramionach oraz dłoniach powstają ciemne plamy, które nazywamy przebarwieniami. Skóra staje się gruba, szara, sucha, pomarszczona. Traci jędrność sprężystość, zmarszczki stają się bardziej widoczne, a owal twarzy opada tworząc bruzdy i „chomiki”. Czasami skóra staje się nadreaktywna: zaczerwieniona, nadwrażliwa z widocznymi naczynkami i zmianami zapalnymi. Dzięki nowoczesnej medycznej platformie laserowej i wykorzystaniu różnych głowic walka ze zmianami pigmentacyjnymi, naczyniowymi, jak również poprawa kolorytu i struktury skóry jest szybka, prosta i skuteczna. Chcesz usunąć melasme lub piegi? A może Cierpisz na trądzik różowaty i chcesz rozpocząć skuteczną terapię?

W Klinice Wierzowieccy wprowadzamy nowy zabieg

Dye-VL

to nowoczesna technologia, łącząca cechy leczenia laserowego i IPL. Opiera się na wysokiej energii impulsu z krótkim czasem jego ekspozycji.

Co możemy nim wyleczyć?

Terapia umożliwia leczenie zmian naczyniowych, pajączków, likwidację zmian pigmentacyjnych, plam soczewicowatych, piegów, zamykanie naczynek, leczenie rumienia i trądziku różowatego, likwidację drobnych zmarszczek, wykazuje również skuteczność w leczeniu trądziku pospolitego

Jaka technologia za tym stoi?

Zabieg Dye-VL to wąskopasmowe, pulsacyjne źródło światła IPL, czyli jedna z najbardziej zaawansowanych technologii wykorzystywanych do usuwania zmian naczyniowych i przebarwień skóry. Emituje światło z przedziału 500-600 nm, energia zostaje przekazana selektywnie, ukierunkowana na hemoglobinę oraz melaninę.

Jak wygląda zabieg?

Wiązka lasera naświetla głębokie warstwy skóry w sposób nieablacyjny, co oznacza, że przenika przez zewnętrzne warstwy naskórka bez jego powierzchownego uszkodzenia. Nakładany żel oraz chłodząca głowica zwiększają komfort podczas zabiegu. Podczas zabiegu odczuwamy błyski światła.

Najczęściej obserwowane efekty

Dye-VL zapewnia wyrównanie i poprawę kolorytu skóry oraz redukcję zmian naczyniowych. Podczas zabiegu następuje obkurczenie włókien kolagenowych, co skutkuje poprawą elastyczności i gładkości skóry.

Dlaczego go sobie cenimy?

Procedura nie powoduje uszkodzenia naskórka, dlatego powrót do codziennych aktywności możliwy jest niemal od razu. Po zabiegu możliwy jest obrzęk utrzymujący się zazwyczaj 1-3 dni.

 

Mocne strony zabiegu:

  • Wyższa skuteczność działania w porównaniu z istniejącymi wcześniej urządzeniami IPL, które emitowały światło w szerokim spektrum
  • Nowoczesna, dynamiczna forma naświetlania skóry
  • Bezpieczeństwo i krótki okres rekonwalescencji

KOSZT ZABIEGU

od 300 zł

CZAS ZABIEGU

od 15 minut

ODSTĘPY

1 raz na miesiąc

OBSZAR ZABIEGOWY

Twarz, szyja, dekolt, dłonie, przedramiona, plecy

  • Laserowe usuwanie zmarszczek i poprawa owalu twarzy
  • Laserowe usuwanie przebarwień, melasmy, piegów
  • Laserowe zamykanie naczynek, usuwanie rumienia
  • Laserowe leczenie platformą trądziku różowatego i pospolitego

Jesteśmy otwarci

Poniedziałek - piątek

7:00-21:00

Sobota

8:00-12:00

Tylko według wcześniej umówionej wizyty

Wybrane usługi także w Booksy:

Kontakt

Telefon

Rehabilitacja, trening, dietetyk:

609 767 939

Medycyna estetyczna, masaż, Kobido, vouchery podarunkowe:

507 568 066

Mail

klinikawierzowieccy@gmail.com

Adres

Toruńska 29

85-023 Bydgoszcz

(na przeciwko kinoteatru ADRIA)
Mamy duży, wygodny, bezpłatny parking 

Bądź na bieżąco - polub i obserwuj