Zabieg z kwasem hialuronowym

Zabieg z kwasem hialuronowym

Preparat z kwasem hialuronowym – nazwany molekułą młodości, to innowacyjny preparat, stworzony do głębokiego nawilżenia, odmłodzenia i rewitalizacji skóry. Zawiera on stabilizowane kompleksy hybrydowe HA o najwyższym jak dotąd stężeniu wynoszącym aż 64 mg. Preparat zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego: lekkie i ciężkie łańcuchy. Dzięki nim dochodzi do uruchomienia kaskady naprawczej i procesów regeneracyjnych skóry oraz wzmocnienia jej rusztowania.

Dlaczego warto wykonać Profhilo w Bydgoszczy?

Naturalne procesy

Profhilo unosi skórę poprzez efekt miliona sprężynek i wygładza ją. Dodatkowo przyczynia się do pobudzenia procesów regeneracyjnych. Nie jest to klasyczny wypełniacz, ale stymulator tkankowy, który zapoczątkowuje naturalne procesy regeneracji i zagęszczenia skóry.

Natychmiastowe efekty

Efekty zabiegów są widoczne niemal natychmiast, gdyż skóra staje się odmłodzona, napięta i nawilżona. Profhilo w Bydgoszczy to skuteczna metoda na poprawę kondycji i wygładzenie skóry twarzy, na szyi, dłoniach, a także ramionach i brzuchu. Cieszy się on dużą popularnością, gdyż skutecznie przywraca objętość, w związku z czym z powodzeniem jest wykorzystywany do wolumetrii twarzy.

Tylko 5 ukłuć

Preparat podaje się metodą BAP tylko 5 ukłuć po jednej stronie twarzy. Dzięki czemu zabieg jest szybki, bezbolesny i jest mniejsze ryzyko siniaków.

Jesteśmy otwarci

Poniedziałek - piątek

7:00-21:00

Sobota

8:00-12:00

Tylko według wcześniej umówionej wizyty

Wybrane usługi także w Booksy:

Kontakt

Telefon

Rehabilitacja, trening, dietetyk:

609 767 939

Medycyna estetyczna, masaż, Kobido, vouchery podarunkowe:

507 568 066

Mail

klinikawierzowieccy@gmail.com

Adres

Toruńska 29

85-023 Bydgoszcz

(na przeciwko kinoteatru ADRIA)
Mamy duży, wygodny, bezpłatny parking 

Bądź na bieżąco - polub i obserwuj